چهارشنبه ١٢ آذر ١٣٩٩ - 
1 2 3
 
تنها بيمارستان دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با درجه يک عالي.این بیمارستان طرف قرارداد با کلیه بیمه های درمانی می باشد.  

 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 209480
 بازدید امروز : 113
 کل بازدید : 2970220
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.08
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع)

نشست مدیرعامل بیمارستان با دستیاران ارشد گروههای تخصصی برگزار شد.

مدیرعامل بیمارستان در نشستی با حضور معاون آموزشی ، معاون اجرایی و مدیر مالی به بررسی مسائل و مشکلات دستیاران پرداخت.
دکتر علیرضا منافی در نشستی به منظور بررسی مسائل و مشکلات دستیاران که 18 تیرماه ۹۹ با حضور معاون آموزشی ، معاون اجرایی و مدیر مالی و دستیاران ارشد گروههای بالینی برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش دستیاران و دانشجویان در بحران کرونا عنوان کرد : هدف از برگزاری این نشستها شناسایی و پیگیری مشکلات دانشجویان و رفع کاستی های موجود است و هم از طرفی مجالی برای ارائه و بیان عملکرد صورت گرفته روسای بیمارستان در سنوات گذشته است.
دستیاران ارشد گروههای مختلف بالینی و نماینده دانشجویان در این جلسه به بیان مشکلاتی از قبیل حقوق ، کارانه ، تعداد کم رزیدنتها در برخی از گروههای بالینی پرداختند.


مدیر عامل بیمارستان بیان کرد : بهبود شرایط علمی ، آموزشی و رفاهی دانشجویان از دغدغه های اصلی تیم اجرایی است و تمام تلاش خود را جهت بهبود شرایط انجام خواهیم داد.
وی در ادامه عنوان کرد : جهت افزایش پرداختی تدابیری اندیشیده شده و رایزنی هایی با دانشگاه صورت گرفته و امیدواریم با پیگیریهای صورت گرفته به نتایج خوبی برسیم .
دکتر منافی در خصوص درگیری بیشتر برخی از گروههای بالینی با کرونا اظهار کرد : در چالش پاندمی کرونا تمامی گروههای بالینی با تمام توان به درمان بیماران پرداختند که البته نقش برخی از گروهها از جمله عفونی ، داخلی ، طب اورژانس و بیهوشی به دلیل ماهیت این بیماری پررنگ تر بود. در بسیاری از موارد سعی شد جهت ارائه خدمت بهتر به بیماران از توان تمامی گروههای بالینی نیز استفاده شود.
دکتر حقیقی "معاون آموزشی" ، امیر کریم خانی "معاون اجرایی" در ادامه به ابهامات و سوالات دستیاران در حوزه ای مختلف آموزشی و مالی پاسخ دادند.
مدیر عامل بیمارستان با تاکید بر ارتباط مستمر دستیاران با تیم اجرایی بیان کرد : ارتباط شما با تیم اجرایی روند منطقی حل مسائل را تسهیل می کند و ما را در تصمیم گیریهای آتی در حوزه های بالینی کمک خواهد کرد . سعی ما بر این خواهد بود که با مداخلات صورت گرفته اوضاع بهتر و تصمیم گیریها عادلانه باشد .

 

 


٠٩:٤٩ - پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٤٢٤١    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج
دسترسی ها

 

 

پیوند ها
  • از من بپرسید
  • عنوان