چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨ - 
 
1 2 3
 
تنها بيمارستان دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با درجه يک عالي.این بیمارستان طرف قرارداد با کلیه بیمه های درمانی می باشد.  

 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 179851
 بازدید امروز : 142
 کل بازدید : 2500382
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.17
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع)

کسب عنوان کتابخانه برتر توسط بیمارستان امام حسین (ع)

مراسم بزرگداشت روز کتابدار چهارشنبه سی آبان  در محل تالار شهید بهشتی با حضور دکتر حائری "مشاور معاون تحقیقات و فن آوری در امور بین الملل" ،  دکتر حق پرست "مدیر منابع علمی کتابخانه مرکزی و اسناد" ، دکتر صفری "مشارو اجرایی معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه" ، دکتر اکبر زاده باغبان "معاون تحقیقات و فن آوری دانشکده علوم توانبخشی" ، دکتر حقیقی "معاون آموزشی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی امام حسین (ع)" وکتابداران کتابخانه های تابعه دانشگاه برگزار شد.

 در این مراسم ابتدا دکتر حق پرست ضمن تبریک روز کتابدار و تقدیر از زحمات کتابداران مراکز در خصوص ارتقاء کتابخانه ها ، در مورد اهمیت حوزه کتابداری و اطلاع رسانی مطالبی عنوان نمودند . همچنین گزارشی از عملکرد یکساله مدیریت ارائه و در خصوص اهمیت برگزاری کارگاههای آموزشی نکاتی را متذکر شدند.

دکتر حائری نیز ضمن بیان اهمیت  مسئله کتاب و کتابخوانی و همچنین تاکید ان در قران عنوان کردند : ابزارعلم ، قلم است و کتابداری  ، مدیریت علمی  با اهمیت می باشد.

در ادامه دکتر صفری در خصوص اهمیت سامانه آموزش مجازی معاونت تحقیقات و فناوری  مطالبی را عنوان نمود و آمادگی این معاونت را در ضبط فایل های آموزشی یادآوری کرد.

در پایان این مراسم از کتابخانه های برتر، کتابدار برتر و کتابدار پیشکسوت در عرصه کتابداری با اهدای لوح و جوایز قدردانی شد.

شایان ذکر است کتابخانه بیمارستان امام حسین (ع) موفق به کسب عنوان  "کتابخانه برتر مراکز آموزشی درمانی"  شد.

 


١٣:١٧ - پنج شنبه ١ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠٥٩١    /    تعداد نمایش : ٤٣٠خروج
دسترسی ها

 

پیوند ها
  • از من بپرسید
  • عنوان