يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3
 
تنها بيمارستان دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي با درجه يک عالي.این بیمارستان طرف قرارداد با کلیه بیمه های درمانی می باشد.  

 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 199784
 بازدید امروز : 264
 کل بازدید : 2830379
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.07
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان امام حسین (ع)

سرپرست دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان منصوب شد.

دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت در حکمی، دکتر حبیب ملک پور عضو هیئت علمی دانشگاه را به عنوان سرپرست دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان منصوب کرد.

  متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر حبیب ملک پور

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی

با اهداء سلام

نظر به دانش ، توانمندی و سوابق شایسته جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان منصوب می شوید امید است جنابعالی با اتکال به خداوند وبا استفاده از توان کارشناسی و اجرایی همکاران محترم در آن اداره کل و دانشگاهها و صاحب نظران حوزه در انجام وظایف مشروحه ذیل موفق باشید .

۱- برنامه ریزی برای انجام نظارت فعال بر فرآیندهای ارائه خدمات تشخیصی درمانی و عملکرد موسسات پزشکی سراسر کشور به منظور پیشگیری از تخلفات بویژه تخلفات حرفه ای و تعرفه ای.

۲- استفاده مناسب از شاخص های مهم حیاتی مثل مرگ مادران باردار، نوزادان و ... هم چنین رضایت مندی گیرندگان خدمت در ارزیابی عملکرد و اعتبار بخشی در موسسات پزشکی کشور به منظور ارتقاء این شاخص ها در مراکز ارائه خدمت.

۳- نظارت بر اجرای برنامه تحول نظام سلامت در دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور.

۴- برنامه ریزی و نظارت بر عملکرد موثر کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی در دانشگاههای علوم پزشکی در راستای اقدامات باز دارنده و اثر بخش در برخورد با تخلفات.

۵- برنامه ریزی جهت تدوین ، بازنگری و اصلاح آئین نامه های تاسیس موسسات پزشکی با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حیطه خدمات سلامت مطابق با سیاست های وزارت بهداشت

۶- اصلاح و ارتقاء فرآیندهای صدور پروانه های موسسات پزشکی به منظور تسهیل و تسریع در پاسخگویی به متقاضیان از طریق الکترونیکی.

۷- برنامه ریزی جهت انسجام ، نظام بخشی و ارتقای کیفیت فعالیت های کمیسیونهای ماده ۲۰ و تبصره ماده ۴ قانون حفاظت در برابر اشعه وارتقا فرآیند های صدور پروانه های موسسات پزشکی

8- برنامه ریزی جهت توسعه صنعت گردشگری سلامت، تسریع در ایجاد شرکت های تسهیل گر و ارتباط آن ها با تمام بیمارستانهای دارای IPDو اعتبار بخشی ونظارت مستمر بر فعالیت های انجام شده در این زمینه با همکاری سازمان ذیربط و هم چنین نظارت بر روند ارائه خدمات گردشگران سلامت.

دکتر قاسم جان بابایی

معاون درمان وزیر بهداشت

 


٠٨:٤٥ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢٢٣٠    /    تعداد نمایش : ١٤٥خروج
دسترسی ها

 

پیوند ها
  • از من بپرسید
  • عنوان